Festoi “Ditën e nënave”, Kim Kardashian: Ndjehem nëna më me fat në botë

12:25 / E hëne, 14 Maj 2018

Ylli botëror Kim Kardashian uroi festën e nënave.

Ajo është nënë e tre fëmijëve, North, Saint dhe Chicago, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Dhe të dielën, Kim Kardashian është ndjerë si nëna më me fat në botë e cila festoi “Ditën e Nënave”, në Los Angelos me fëmijët e saj.

Modelja 37 vjeçare, e ka shënuar këtë ditë duke publikuar një fotografi në llogarinë personale, Instagram.

Kim i uron nënat për ditën e tyre: S’e keni idenë se sa më ka kushtuar kjo foto, por ia ka vlejtë! Jam nëna më me fat në botë që kam këta tre fëmijë.

Po ashtu, Kardashian përveç kësaj ka uruar edhe të ëmën dhe shprehet mirënjohëse ndaj saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400