Fituesja e ‘The Voice‘ ngec në interpretimin e “Bonbon” të Era Istrefit (Video)

23:23 / E enjte, 05 Janar 2017

 

Venera Lumani ishte befasia e spektaklit mjaftë popullor ‘The Voice’, ku njëherit edhe u shpall fituese.

Me një vokal të rrallë dhe shumë energjik ajo dhe sot mahnitë me interpretime të këngëve mjaftë të vështira nga ana vokale.

Por një ngecje ndoshta për herë të parë ajo e përjetoi në interpretimin live të këngës ‘Bon Bon’ të Era Istrefit.

Venera ka publikuar videon e coverit gjatë një spektakli në Shqipëri dhe mes tjerash e e ka pranuar që nuk e ka pasur aspak të lehtë të interpretoj këtë këngë.

Bon bon?! Ndoshta ky interpretim i Venerës s’bon s’bon…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400