Fjalët prekëse të nënës së Getit, emocionojnë nusen dhe djalin e saj (Foto)

00:48 / E mërkure, 20 Shtator 2017

 

Përmes një dedikimi mjaft të ngrohtë mamaja e Getoar Selimit, Florija ka shprehur dashurinë e saj për dy djemtë dhe gjithashtu për nusen e Marinën, e cila për të është si vajza që nuk ka patur.

Urimin Florija e ka bërë në Instagram duke publikuar foto nga momentet më të bukura të dasmës, shkruan Express.

“Ndjenjë e pa harrueshme poashtu e papërshkruar e shtune 10 shtator i Falenderohem Zotit që kam dy djemet që me plotson dhe me vlersojn, kam një nuse @marina_vjollca qe me plotësoj vajzën qe nuk e kisha deri sot FALENDEROHEM të gjithëve që moren pjesë në ahengun tonë familjar I pa harruar ,”-përfundon nëna e Getoarit.

Gjithashtu ky postim është komentuar edhe nga çifti duke i shprehur dashurinë dhe mirënjohjen Florijes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400