Fjolla Morina na thotë ‘mirëmëngjes’ lakuriq nga shtrati

11:38 / E enjte, 14 Qershor 2018
Këngëtarja Fjolla Morina është paraqitur lakuriq nga shtrati.

Me këtë foto të publikuar në Instastory ajo u thënë ‘mirëmëngjes’ një numri të madh të personave që e ndjekin, shkruan lajmi.net

Në foton e postuar ajo shihet e zhveshur e mbuluar vetëm me një çarçaf të bardhë. Fjolla njihet për provokime të tjera të tilla dhe nuk është hera e parë që mediat shkruajnë për të sa i përket kësaj pike.

Emri i saj është lakuar shpesh edhe për jetën e saj private por edhe profesionale.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400