Floriana Garo bëhet nënë (Foto)

11:37 / E mërkure, 14 Mars 2018

Moderatorja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë vajzën e saj.

Ka qenë vetë moderatorja,e cila përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur se 2 ditë më parë vogëlushja e saj Adia ka ardhur në jetë.

“Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!,”-shkruan Floriana në rrjete sociale.

Ajo që bie në sy është emri i veçantë që Floriana i ka vendosur vajzës, i cili në gjuhë të ndryshme merr kuptimin “dhuratë e çmuar”, “dhuratë e Zotit”.

Floriana prej kohësh jeton me bashkëshortin e saj Enis Daci në Gjenevë ku janë celebruar dhe pritet që të bëjnë dasëm pas disa kohësh.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400