FOTO/ Kjo është vajza më e pasur e Instagramit

10:12 / E martë, 13 Shkurt 2018

Clarisse Lafleur turpërohet ta pranojë se shpenzon më shumë para në rroba dhe aksesorë, se sa shpenzojnë njerëzit e tjerë për një vit.

18-vjeçarja udhëton me avion privat të klasit të parë, shkon në pushime me jahtin e saj super-të shtrenjtë dhe për rrobat e saj kujdesen dizajnerët më të famshëm.

Por, përderisa ajo bënë këtë jetë falë babait të saj, ajo tha për DailyMail Australia se ‘mezi pret’ që të fillojë punën dhe të fitojë vetë paratë.

Lafleur, e cila aktualisht studion për biznes, është një nga fytyrat më të njohura të faqes “Fëmijët më të pasur” në Instagram.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400