FOTO/ Mbahuni! Enca ju provokon keq me imazhin e fundit

10:10 / E martë, 13 Shkurt 2018

Si

gjithmonë edhe tani emri i këngëtares Enca Haxhia s’ka se si të mos përmendet në media kur ajo publikon ndonjë fotografi.

Në Snapchat së fundmi erdhi me provokimin e radhës ku në fokus të veçantë si zakonisht e ka vënë gjoksin gjigant.

Enca Haxhia ka publikuar një imazh ku shihet me sutjena me ngjyrë të zezë me rrjetë që e bëjnë të duket akoma më seksi.

Këngëtarja e njohur përveç  sukseseve me projektet muzikore është në krye të mediave rozë për provokimet dhe linjat trupore dhe duket se nuk e ka ndërmend ta lëshoi fronin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400