FOTO/ Njihuni me modelen më të re të instagramit, si gjithmonë gruan mbajeni larg

09:16 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Një modele e re vetëm 20 vjeçe po bëhet mjaft e famshme në instagram.

Ajo quhet Alex Ren dhe është nga Kalifornia.

Kjo modele numëron plot 11.6 milion folloëers, dhe të gjitha falë formave perfekte të saj.

Ajo ka filluar të meret me modelizëm që nga mosha 15 vjeçare, ndërsa shumë media ndërkombëtare po flasin për të.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400