FOTO/ Seksbomba britanike hallakat plazhin – të pasmeve të saj nuk u reziston as shoqja

09:59 / E martë, 13 Shkurt 2018

Seksbomba britanike hallakat plazhin – të pasmeve të saj nuk u reziston as shoqja

Bukuroshja seksi Demi Rose Mawby dhuroi një “shfaqje” të paparë në Kepin e Gjelbër, ku e shoqëruar nga një mikeshë realizoi një sërë fotosh bombastike.

Ylli i Instagram dhe DJ ekspozoi të pasmet e saj me bikini të zeza, ndërsa shëtiste përgjatë bregut. Mikesha e saj u pa duke parë baltën dhe duke e fërkuar atë në pjesën e pasme të Demi Rose.

Demi kishte veshur një bikini të thurur me grep për ditën e saj në det, dhe dy copëzat e zymta mezi i mbulonin asetet e saj gjatë shëtitjes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400