Foto të Dafina Zeqirit me Krenarin, që këngëtarja nuk do të donte ti shihnit

23:45 / E mërkure, 21 Mars 2018

 

Dafina Zeqiri sot është prej këngëtareve më me famë, por në fillimet e saj, ajo luftonte për të dalë në ekran.

Këngëtarja ishte më se e përfolur për lidhjen e saj me Krenarin dhe shpesh ishte në ballina të medieve rozë, përcjell ORAvip.

Dafinën duket që Krenari e donte me flokë shumëngjyrëshe, pasi e tillë ia zgjonte imagjinatën e një adoleshentje ‘rebele’.

Dafina i është përgjigjur kësaj kërkese të tij, prandaj edhe ka përfunduar në këtë gjendje.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400