Foto topless të Aurela Gaçes të realizuara para nëntëmbëdhjetë vitesh

10:20 / E enjte, 19 Prill 2018
Këngëtarja Aurela Gaçe është rikthyer sërish në kohë.

Në fotot e postuara ajo shihet topless ndërsa para syrit të aparatit duket e magjishme.

”Edhe aq e pafajshme nuk kam qenë në fakt”, shkruan mbi njërën fotografi me çka Aurela tregon se edhe në vitin 1999 ka pasur guximin të pozoi e tillë, atëherë kur kanë qenë të pakta femrat që kanë guxuar ta bëjnë një gjë të tillë.

 

 

 

 screenshot_7 screenshot_6

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400