Françeska Jaçe dhe jeta e saj luksoze! Modelja tani me pushime në Punta Cana (Foto)

14:33 / E martë, 13 Shkurt 2018

Njihet për jetën e saj luksoze. Ndërsa komentohet për çdo lëvizje të sajën.
Françeska Jaçe një femër me linja bombastike trupore, e me fotografi provokuese është një nga personazhet më të përfolura.


Kohëve të fundit u përfol se është ndarë nga i dashuri i saj, biznesmeni Andi Geci. Ndërsa tani modelja i ka dhënë vetes disa ditë pushimi, e cila ka zgjedhur Republikën Domenikane, gjegjësisht qytetin turistik Punta Cana nga edhe ka postuar disa instastory.

TE

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400