Françeska ka vendosur të çmendë dynjanë, do donit të ishit në shezllonin e saj

21:36 / E mërkure, 15 Gusht 2018


Ish banorja e Big Brother ka qenë një nga kryetemat e medias rozë me postimet e saj nga plazhi.

Françeska Jaçe ka goditur sërish me pozat e saj sexy. Fokusi këtë herë ishte gjoksi i saj bombastic dhe muskujt e barkut. Kush nuk do të donte të ishte në shezllonin e Françit sikur vetëm për pak caste, transmeton  gazeta Express.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400