Françeska ‘sakrifikon’ kaq shumë për një foto seksi! (Foto)

20:02 / E enjte, 12 Tetor 2017

Françeska Jaçe ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar në zyrën e punës së re.

Modelja simpatike është befasuar me një buketë të mëdha lulesh, porse pozita e saj nuk e bënë të duket aspak mirë.

Për tu dukur sa më seksi, ajo nuk e ka rehatuar fizikun e saj në divan, dhe kjo gjë ka bërë që ajo të mos duket aspak e këndshme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400