Fytyra e vërtetë e Majlinda Zekës

19:07 / E martë, 13 Mars 2018

 

U bë e njohur si e dashura e Majk.

Bëhet fjalë për Majlinda Zeken ,ish te dashuren e Majk.Madje nga lidhja e tyre ata kanë një fëmijë.

Si duket diçka nuk shkoi mirë dhe Majk dhe Majlinda janë ndarë.

Tani Majlinda është ‘single’ dhe nuk po heziton të argëtohet në disko.

Por, ajo që nuk shkon është pamja e saj krahasuar me fotot në Instagram.

Shikoni dy fotot dhe vëreni dallimet.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400