Genta në pishinë edhe pse përreth është mbuluar me borë

19:51 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Po e sfidon të ftohit.

Këngëtarja Genta Ismaili ka hedhur një fotografi shumë interesante në Instagram, shkruan lajmi.net

Ajo shihet se është në një pishinë të hapur, përkundër temperaturave që po mbretërojnë.

Madje, shihet se përreth këngëtares ka edhe borë, por Genta njihet për sakrificat që bën për foto të bukura!

B R E A T H T A K I N G 🌬

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400