Genta nuk mund ti ndal lotët

15:18 / E premte, 18 Maj 2018

Genta është aktive në skenë me projekte të reja.

Ajo nuk di vetëm të dridh e të ju këndoj ‘Squats-save’, shkruan arbresh.info.

Klipet që bën ajo janë mbresëlënëse.

Por, edhe me balada ajo nuk qëndron keq.

n’ZOOM ju sjell një kronikë ku Genta ka konfirmuar se ka qarë në një nga klipet e saj.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400