Genta shoqëruesja e Hanës në dasmë, i ‘çmend’ të gjithë me gjoksin e saj

22:45 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Martesa e modelës Hana Shehu nuk është se bëri shumë bujë, si dasmat e VIP-ve tjerë shqiptarë.

 
Por, disa fotografi të publikuara kohëve të fundit, kanë njxerrur në pah një të vërtetë.

Genta Ismaili, këngëtarja kosovare ishte një nga shoqërueset e Hanës, duke u veshur me fustan të njëjtë, si shoqërueset tjera.

Më pas, Genta ka veshur një fustan të kuq, që i nxjerrte në pah gjoksin, e që padyshim do t’i ketë “çmendur” dasmorët.

Në këto fotografi, shihet edhe çifti Haradinaj duke vallëzuar me Hanën dhe bashkëshortin e saj, duke krijuar një imazh shumë të bukur.

23600752_10210498914138541_385883582_o

23634808_10210498913858534_1434256605_n

23600321_10210498913978537_1528839282_o

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400