Geti ‘kallet’ pas kësaj femre, ja si e quan (FOTO)

11:28 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Reperi Getoar Selimi duket se e ka shumë seriozisht me Marina Vjollcën
Se sa është serioze kjo lidhje e tregon edhe fakti se ai me një foto sot në rrjetet sociale e ka quajtur Marinën, “grua”.

“Unë dhe gruaja ime e bukur”, ka shkruar Geti.

Këngëtari pak para ndërrimit të motmotëve lansoi këngën “Berlusconi” një këngë për të cilën shkruan edhe mediat italiane.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400