Geti prezanton gruan e tij (Foto)

16:14 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Reperi i njohur Getoar Selimi, nuk ndalon së shprehuri dashurinë që ka për të dashurën e tij Marinën.

“Me& my beautiful wife”, ky është mbishkrimi që ka lënë Geti në fotografinë e tij në Instagram ku shihen të dy së bashku.

Reperi përveç që e quan të bukur Marinën, ai është kujdesur të vishet ngjashëm me të.

Lidhja e tyre ende vazhdon të jetë lajm në medie.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400