Getinjo zbulon se çfarë sporti ushtronte dikur, publikon diplomën

23:30 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Reperi Getinjo ka ndarë me ndjekësit diçka nga e kaluara.

Ai ka treguar se dikur ka ushtruar karakte dhe ka marrë edhe diplomë, shkruan lajmi.net

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një Instastory aty ku edhe shihet se është çertifikuar në këtë sport luftarak në vitin 2001.

Kujtojmë se Getinjo bashkë me vëllanë e tij Mozzik pas largimit nga labeli ‘On Records’ tani po punojnë si solo këngëtare mirëpo edhe bashkëpunimet me kolegë të tjerë e të dy vellezërve bashkë nuk do të mungojnë

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400