Gigi Hadid feston Bajramin me familjen e Zayn Malik

09:00 / E mërkure, 29 Gusht 2018

Ata u bashkuan sërish pas një ndarjeje të shkurtër.

 

Megjithatë, dukej se Gigi Hadid dhe Zayn Malik po shkonin më fort se kurrë, pasi ata gëzonin një natë me familjen e yllit të ‘One Direction’, shkruan dailymail transmeton lajmi net.

Duke marrë Instagramin, familja e Zayn-it ndau pamjet e supermodelës teksa ajo u bashkua me ta për të festuar Eid al-Adha, i quajtur edhe ‘Festivali i Sakrificës’.

Eid al-Adha shënon fundin e pelegrinazhit të haxhit – i cili është një nga pesë shtyllat e Islamit – dhe myslimanët e festojnë ditën me ushqim, dhurata, lutje dhe tubime familjare.

Gigi dukej e ndritshme për festimet, veshur në një kurta tradicionale – një veshje e sipërme për burrat dhe gratë që fillon në kontinentin indian.

Kurta u përzgjodh për Gigin nga nëna e Zayn, Trisha, e cila ndau një të bardhë të ëmbël të zezë. Motra e Zayn Waliyha gjithashtu ndan pikët e grupit që feston, duke titruar përzgjedhjen e fotografive: ‘Urime Bajramin’.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400