Gili publikon foto me pamje elegante…Por, nuk mund t’i fshehë kilogramët e tepërt…

22:30 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Gili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse, shkruan ORAinfo.

Gili është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket me një pamje tejet elegante.

Por, kohëve të fundit ajo ka shtuar shumë peshë, e ato kilogram nuk mundi t’i fshehë as në këtë foto…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400