Gili tregon pëse nuk solli klip të ri për më shumë se një vit

12:29 / E diell, 15 Korrik 2018
Gili është këngëtarja që për vite të tëra i ka qëndruar besnike skenës muzikore shqiptare.

Këngëtarja ka qenë e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net.

Gili ka rrëfyer të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe tregoi për më të rejat rreth saj.

Meqë ka munguar një kohë të gjatë me klipe të reja, këngëtarja ka zbuluar arsyen e kësaj pauze prej më shumë se një viti.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se përse pauzoi Gili kaq gjatë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400