Gjashtë motrat Mustafa bëhen bashkë për projektin e ri muzikor

23:32 / E hëne, 23 Prill 2018

 

Gjashtë motrat Mustafa janë bërë bashkë për të punuar për projektin e tyre të ri muzikor.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë ato në llogarinë e përbashkët që e kanë në Instagram, shkruan lajmi.net

”Diqka e re po vjen…6 motrat”, shkruan tek fotogafia e postuar dhe ky projekt muzikor është pritur gjatë nga adhuruesit e muzikës së tyre.

Kjo për faktin se jemi mësuar ti shohim tek performojnë bashkë por akoma jo në ndonjë këngë me videoklip.

Ato nuk kanë dashur të zbulojnë më shumë se kaq mirëpo një gjë dihet sigurtë, një këngë e re prej tyre do të publikohet në kanalin zyrtar në Youtube shumë shpejt

Diqka e re po vjen…6 motrat💞

A post shared by Motrat Mustafa (@motratmustafa_official) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400