Gjeneral Sylejman Selimi marton vëllain, dasmë e madhe në Klinë

22:06 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Burrat e shtetit janë mbledhë në dasmën e vëllait të Gjeneralit Sylejman Selimit në Klinë.

Lajmi.net raporton se Presidenti Hashim Thaçi, ish-kryetari Sami Lushtaku, zv. Kryeministri Dardan Gashi, deputeti i LVV Rexhep Selimi, Lahi Brahimaj, Jetullah Geci e komandatë të UCK-së nga Drenica e Dukagjini si dhe vet Sylejman Selimi morën pjesë në këtë gëzim të familjes Selimi.

Lajmi.net po ashtu ka siguruar një fotografi teksa këta burrështetas po ngrinin dolli për të sapomartuar.

Që të gjithë këta, ishin veshur me kostume elegante e dukeshin të disponuar në shoqëri të njëri-tjetrit.

28081487_10204214538961501_6227336_o

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400