Gjersa Rita po këndonte, shikoni çfarë bëri Anita Haradinaj

23:55 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Në koncertin e Rita Orës prezent kanë qenë me mijëra njerëz.

E ndër ta, ka pasur edhe fytyra publike.

Përpos Fatmir Limës e Arban Abrashit, e pranishme në këtë koncert ka qenë edhe gruaja e kryeministrit, Anita Haradinaj.

Lajmi.net ka siguar një imazh ku Anita po shijonte koncertin në maksimum.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400