#GjikiChallenge çmend të gjithë në Sunny Hill, ja si vallëzoi publiku

18:36 / E diell, 12 Gusht 2018

Tashmë nuk ka dyshime se projekti “Si Bugatti” është shndërruar në një hit të pakontestueshëm.

Hip hop ylli, Gjiko, publikoi vetëm ditë më parë bashkëpunimin me Skerdin, “Si Bugatti”.

Lëvizjet e Gjikos në këtë klip u bënë virale dhe tashmë nëpër koncerte i gjithë publiku vallëzonte me të.

Po e njëjta ndodhi edhe në Sunny Hill Festival, ku para mbi 10 mijë të pranishmëve reperi Gjiko realizoi vallëzimin e tij e ku publiku ju përgjigj në të njëjtën formë duke e bërë paraqitjen e tij spektakolare.

“Kiki Challenge jo po #GjikiChallenge. Faleminderit Prishtinë”, u shpreh Gjiko në postimin e videos nga performanca e tij në Instagram.

https://www.instagram.com/p/BmWj4XQHmua/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400