Gjiko dhe Elita Rudi më në fund pranojnë se janë në lidhje (Foto)

18:35 / E mërkure, 11 Janar 2017

Reperi i njohur, Gjiko duket se nuk i ndahet për as edhe një moment prezantueses seksi Elita Rudi.

Çifti më i ri i skenës duket se po kalojnë ditë të mira krahë njëri- tjetrit edhe në këto ditë të ftohta.

Dyshja  së fundi kanë pranuar haptazi lidhjen e tyre, duke publikuar foto të përbashkëta të realizuara në Brezovicë.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400