Gjiko e tërheq në borë Elita Rudin? (Video)

21:25 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka bërë të ditur sot përmes rrjeteve të saj sociale se është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në malet me dëborë.

Ajo tash e një kohë po përflitet për një lidhje me reperin Gjiko, gjë që po del të jetë e vërtetë.

 Ky i fundit, ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet një makinë pa targa, gjersa më pas ka qenë Elita ajo e cila ka realizuar një video, ku shfaqet në sajë duke u tërhequr nga makina që pikërisht Gjiko e ka ekspozuar në rrjetet sociale.

Elita, duket të jetë kënaqur shumë, gjersa për asnjë çast çifti nuk kanë preferuar të shfaqen në një fotografi pranë njëri-tjetrit.

GoodMorning ?❄

A photo posted by Elita Rudi (@elita.rudi) on Jan 11, 2017 at 2:16am PST

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400