Gjiko quan Elitën “Tigreshë“

13:07 / E diell, 14 Janar 2018

 

Gjiko dhe Elita Rudi janë një nga çiftet më të përfolura.

Reperi shumë i famshëm dhe dhe moderatorja e njohur janë për pushime në Maldive, e nga ky pushim po dalin shumë fotografi.

Fotografia e fundit që publikoi Gjiko në Instagram-in e tij zyrtar, shfaq plazhin e Maldiveve, si dhe Gjikon duke pushuar në një shtrat plazhi, shkruan rtv21.tv.

Në përshkrimin e fotografisë Gjiko tregon se kush e ka shkrepur atë, duke shkruar: Foto by tigresha @elita.rudi .

Brenda vetëm gjysmë ore fotoja morri më shumë se 12 mijë pëlqime./21Media

Foto by tigresha @elita.rudi 🤣

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400