Gjiko: I thash të dashurës që s’kemi me u përla…

21:59 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Reperi Gjiko ka përmbyllur suksesshëm vitin 2017.

Pas një periudhe të ngarkuar me shumë angazhime në muzikë, ai ka udhëtuar për pushime në Maldive, shkruan lajmi.net.

Në shoqëri të tij është edhe e dashura e tij, moderatorja Elita Rudi, që të dy po kalojnë çaste të paharruara atje.

Në rrjete sociale, dyshja po sjellin vazhdimisht imazhe të reja, e në atë që reperi postoi së fundi shfaq Elitën në prehërin e tij.

“I thash të dashurës time qe skem mu perla ndeti 😹”, ka shkruar me shaka Gjiko mbi fotografinë ku çifti duken shumë të lumtur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400