Me gjoks jashtë dhe provokuese, rrëfehet gazetarja: “Play Boy” më ofroi 30 mijë euro, por…

02:47 / E mërkure, 24 Janar 2018

Më gjoks jashtë dhe provokuese, Enki, do të mbesë padyshim në mendjen e shumë shqiptarëve si spikerja më seksi.

Gazetarja e cila bëri shumë bujë më veshjen e saj të pazakontë në televizionin Zjarr Tv, na ka treguar ditën e sotme, një sekret të cilin deri më tani nuk e kishim ditur.

Linjat e saj, veçanërisht gjoksi, bënë aq shumë bujë, sa Enki “ra në syrin” e mediave ndërkombëtare.

E ftuar tek “Rudina”, Enkit reguar për ofertën që i kishte bërë revista me famë botërore “Play Boy”.

Ajo u shpreh se ishte kontaktuar nga Play Boy gjerman, ata i kishin ofruar një shumë prej 30 mijë eurosh që të pozonte për ta, por Enki nuk e kishte pranuar.

Ajo është shprehur se:

Ata më ofruan 30 mijë euro ndërsa unë doja 100 mijë euro, të paktën të kisha blerë një shtëpi dhe një makinë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400