Gjykata ka kërkesë urgjente për Angelina Jolie

19:19 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Brad Pitt dhe Angelina Jolie padyshim se ishin ndër çiftet më të pëlqyera në Hollywood.

Megjithatë, ata janë ndarë që dy vite ku edhe tani po vazhdojnë procedurat e divorcit, shkruan cnn

E që nga ndarja, Brad ka kujdestarinë e fëmijëve dhe që i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Pittin, akoma më shumë derisa Angelina të mbarojë xhirimet e filmit, Maleficient 2 në Mbretërinë e Bashkuar.

Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre.

Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.

Pas ndarjes, ata janë duke pasur konflikte të njëpasnjëshme për shkak se Jolie dëshiron të ketë fëmijët pranë vetes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400