‘Godet’ Bleona Qereti, shfaqet transparente si asnjëherë më parë

20:29 / E enjte, 12 Korrik 2018

Vazhdon të jetë artistja më e komentuar në rrjetet sociale.

Është fjala për këngëtaren e njohur, Bleona Qereti e cila javë më parë solli këngën e re “I don’t need your love”, shkruan lajmi net.

Klipi i saj ishte mjaft sensual ku po ashtu u shfaq me veshje të ndryshme e padyshim që edhe shumë transparente.

E tillë është edhe në imazhin e fundit që e ka shkëputur nga videoklipi, e që tregon më shumë se ç’duhet nga vetja e saj.

Bleona Qereti në një nga emisionet shqiptare ka treguar se është në përgatitje të një libri të ri, në të cilin do e përshkruan jetën e saj. 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400