Greta Koçi paralajmëroi bashkëpunimin që nuk prisnim

21:33 / E mërkure, 21 Mars 2018

 

 

Këngëtarja Greta Koçi duket se nuk do të ndalet sa i përket publikimit të produksioneve të reja muzikore.

Këtë herë këngëtarja ka publikuar disa video në Instagram ku lajmëron një bashkëpunim me një nga emrat e njohur të muzikës siç është Gena. “VEMENDJE : Kete rradhe ne vijm me nje bashkpunim  Greta ft Gena,”-ka shkruar Greta krahas videos së publikuar në rrjete sociale ku shfaqet në studio së bashku me Genën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400