Greta Koçi pyet fansat për titullin e këngës së re, ajo vjen në bashkëpunim me…

23:21 / E hëne, 23 Prill 2018

 

Ata do të vijnë së shpejti me bashkëpunimin e tyre të parë.

Greta Koçi ka postuar në “Instastory” një fotografi ku ka paralajmëruar këngën e re, e cila do të jetë një duet, shkruan Kosovarja.

Greta kësaj radhe ka vendosur që të bashkëpunojë me këngëtarin e njohur Gena. Këngëtarja ka një pyetje për fansat e saj, në lidhje me titullin e këngës, e cila pyet se si do të emërohet kënga.

“Si dikur” dhe “Si më parë” janë dy opsionet që ajo ka cekur si titull i mundshëm i këngës, por kjo pritet të shihet së shpejti, ashtu edhe siç e ka cekur ajo vet.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400