Greta vë në pah gjoksin nën efektin e Snapchat (Foto)

23:05 / E shtunë, 12 Gusht 2017

Greta Koci është shfaqur sërish.

Nën efektin e snapchat, ajo është shfaqur e mrekullueshme.

Greta është treguar mjaftë e kujdesshme për sa i përket gjoksit të saj.

Ajo mjaftueshëm e ka ekspozuar atë para fansave të saj duke e kaluar gjithë fokusin e videos tek gjoksi i saj seksi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400