Grimerja Albina Krasniqi po sjell trende botërore në Kosovë.

16:32 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

E pasionuar pas artit 24 vjeçarja talentin e saj e shprehë përmes grimit.
Ajo tashmë posedon një përvojë 5 vjeçare në këtë fushë, duke u bërë inspirim për shumë femra që kanë dilema se si të grimohen.
Albina përmes disa videove të cilat i shpërndan u tregon teknikat e saj të cilat i përdor gjatë grimit duke ua bërë kështu edhe më të thjesht .
Punën dhe dashurinë që ka për artin ajo e shpreh në video e ku ju mund ti shihni më poshtë.

 

#AlbinaMUA 💄

Publié par Albina MUA sur lundi 13 novembre 2017

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400