Gruaja e Besnikut të NRG Band zbulon fytyrën e vajzës

20:38 / E premte, 20 Prill 2018

 

Ka një muaj që e kanë sjell në jetë.

E sot, bashkëshortja e vokalistit të grupit NRG Band, Lola ka publikuar një foto të së bijës, shkruan lajmi.net

Ajo zbuloi fytyrën e vajzës e cila në pamje të parë duket se ka marrë tiparet e babait të saj!

“Urime një mujori i lindjes” ishte shkrimi që Lola ia la fotos së hedhur në Instagram.

screenshot_2

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400