Gruaja e Lumit ua ‘kalon’ me bukuri të gjitha grave të reperëve

23:26 / E martë, 23 Janar 2018

 

Miranda, është gruaja e reperit të njohur shqiptar Lumi B.

Ajo është shumë e bukur dhe në formë shumë të mirë kurse kjo vërtetohet me disa imazhe që ajo i publikon në llogarinë e saj në “Instagram”.

Së fundi e shohim veshur me një pallto të kuqe, ku dukej shumë me stil dhe e bukur.

Ndryshe, Lumi dhe Miranda kanë vite të martuar dhe kanë një djalë të me emrin Blini.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400