Gruaja shtatzënë, Besnik Çaka bën një veprim qe do t’i prek të gjithë

19:58 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

 

Besnik Çaka kohëve të fundit ka qenë shumë i përfolur në shtypin rozë, për shkak se ndërroi statusin e tij nga beqar në i martuar.

Jo vetëm kaq, ai shumë shpejt pritet ta fitojë edhe epitetin “baba”, shkruan rtv21.

Së fundmi në Instastory, gruaja e tij e ka publikuar një fotografi të bukur të solistit të NRG Band, i cili po e puth barkun e saj.

Vërehet se barku i gruas së tij, është fryrë mjaft shumë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400