Habit Floriana Garo: Ende nuk jam mësuar me Zvicrën!

16:03 / E enjte, 21 Qershor 2018

Moderatorja Florjana Garou u shpreh për jetën e saj në Zvicër .

Ajo u shpreh në KafeIn se Zvicra ishte vendi i duhur për të rritur vajzën e saj dhe se do te vinte së shpejti ne Tiranë.

Por, për sa i përket jetës në Zvicër Florjana tha se nuk ishte aq rehat siç duket nëpër intervista, kjo për shkak të mospërshtatjes me kulturën dhe njerëzit atje.

U shpreh gjithashtu se duhet shumë guxim dhe vendosmëri për sfidat e përditshme të jetës.

Për sa i përket jetës bashkëshortore ajo tha se ishte shumë e lumtur dhe se babai i vajzës është jurist dhe jo personazh publik.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400