Habit këngëtarja e njohur, pyet fansat nëse i duhet t’i operojë hundën e buzët

14:59 / E hëne, 16 Prill 2018
Operacionet plastike sot janë shndërruar në trend.

Shumë prej artistëve si vendorë ashtu edhe nga bota, kanë kryer më shumë se njën dërhyrje qoftë në fytyrë apo trup.

Këngëtarja Yllka Kuqi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit, përmes rrjeteve sociale ka pyetur fansat nëse i nevojitet të bëjë ndonjë ndërhyrje.

“A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen 🤔?!”, ka shkruar Yllka mbi fotografinë ku fokuson buzët dhe hundën.

Komentet nga ana e fansave ishin të shumta, që të gjithë e këshilluan atë që mos të ndërhyjë në fytyrë.

 

A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen 🤔?!

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400