Hekuran Krasniqi e Sulltani sjellin këngën ‘Asaj’ (VIDEO)

15:44 / E martë, 17 Prill 2018

Këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi nuk ka të ndalur.

 

Ai ka publikuar një këngë e që kësaj radhe me këngëtarin Sulltan Hajolli.

 

 

Kënga e tyre quhet ‘Asaj’ shkruan InfoPres.

 

Dhe që mjaft mir u prit nga  publiku,InfoPress.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400