Hoxha i njohur në përqafimin e femrës më të dashur…Kaq të lumtur po ndihen ata…

14:06 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Elvis Naç tashmë është ndër hoxhët më të njohur shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ai shquhet për ligjeratat e tij të cilat i mban vazhdimisht.

Elvisi ka një grua dhe një vajzë të cilët bëjnë një jetë shumë të lumtur së bashku.

Ai është mjaftë aktiv në rrjetet socale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me vajzën e tij e cila po e puth babain.

Shikojeni vet postimin më poshtë…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400