Hoxhë Behar Mjekiqi: Vërtetë ne kemi Bajram e Pashkë por Shqiptarinë e kemi bashkë

22:49 / E diell, 27 Maj 2018

 

I ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë është i respektuari Hoxhë Behar Mjekiqi.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante, shkruan Prishtina.news

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Hoxhë Behar Mjekiqi e thot% thenjen nga Gjergj Fishta: Vërtetë ne kemi Bajram e Pashkë por Shqiptarinë e kemi bashkë./Prishtina.news

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400