Humb 100 mijë dollarë në kazino, moderatorja shqiptare: I kisha të fundit

08:28 / E martë, 28 Gusht 2018

Nëse të gjithë zgjedhin detin për pushimet verore, ajo ka zgjedhur Kinën por siç duket nuk i ka ecur edhe shumë mbarë.

Fjala është për moderatoren Liberta Spahiu, e cila përmes një fotoje të publikuar në Instagram shprehet se ka humbur 100 mijë dollarë në kazino.

Liberta shkruan:

Çka i bon njeri vetit si bon kush, i hupa edhe qato 100.000 $ t’fundit e hajt. Sa herë në jetë keni hup pare ne casino?”

Nuk dihet nëse Liberta e ka me shaka apo realisht i ka humbur, por nuk dihet as mesazhi që ka dashur të përcjellë me këtë foto.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400