Ia kalon dhe Kardashianëve: Këngëtarja shqiptare zgjidhet “Miss Bumbum”, femra me të pasmet më të bukura

14:32 / E enjte, 30 Gusht 2018

Yjet britanikë të muzikës pop, Harry Styles dhe Dua Lipa janë kurorëzuar si dy të famshmit me të pasmet më të bukura në radhët e personazheve të njohura në mbarë botën.

Dua triumfoi në sondazhin online brazilian të organizuar nga “Miss Bumbum”, duke mbledhur më shumë vota se Kim Kardashian, Nicki Minaj dhe Pippa Middleton.

Këngëtarja 23-vjeçare me origjinë shqiptare, mori më shumë vota se ylli brazilian, Anitta, e cila u rendit e dyta dhe Shakira e treta.

Ndërkohë, ish-anëtari i One Direction, Harry Styles kryeson listën e meshkujve për të pasmet më të bukura, ku përfshihen Hugh Jackman, Justin Bieber dhe Ronaldo.

Ai lë pas Cristiano Ronaldo-n në vendin e dytë dhe David Beckham në vendin e tretë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/ia-kalon-dhe-kardashianeve-kengetarja-shqiptare-zgjidhet-miss-bumbum-femra-me-te-pasmet-me-te-bukura-571416/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400