Ish banorja e Big Brother në siklet, gjoksi gati po i shpërthen nga ky fustan!

22:47 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Ish banorja e Big Brother, Franceska Jace është e vetmja e formatit pjesë e të cilit ishte që ka arritur të mbajë pas vetes vëmendjen edhe pask kaq kohësh, shkruan ORAinfo.

Mirë apo keq, e rëndësishme për të të jetë në qendër të vëmendjes, aq sa me linjat e saja dhe fizikun e veçantë u karakterizua edhe gjatë qëndrimit brenda mureve të shtëpisë së Big Borther.

E si dëshmi më e mirë e kësaj janë fotot të cilat ka përzgjedhur së fundi t’i ndajë me njdekësit e saj, e thënë të drejtën si e tillë është e pamundur të mos ‘kap’ vëmendjen e syrit medial.

Në këto foto, Franceska shfaqet super hot, ndërsa gjoksi i saj është gati të shpërthej.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400